Ga naar de inhoud

za, 28 mei

13.30

Signeersessie

Vakantiekoffer Tournee Anita Larkens

Anita Larkens – Appingedam

zo, 29 mei

14.00

Lezing

Literaire stadswandeling met Douwe van der Bijl

Forum Groningen – Groningen

14.30

Voordracht

Poëzie in de Kersentuin

Vrijdag, de Wiershoeck en Noordwoord – Groningen

ma, 30 mei

20.00

Language No Problem
Lezing

Flanor & Esperia: panel literaire canon

Flanor & Esperia – Groningen

di, 31 mei

19.30

Lezing

Lezing: De geruisloze verdwijning van Joodse bibliotheekmedewerkers (1940 – 1945)

Forum Groningen – Groningen

wo, 01 jun.

20.30

Voordracht

De Dichtclub

Kroeg van Klaas – Groningen

do, 02 jun.

10.00

Lezing

Erfgoedsymposium 2022 met lezing van Suzanna Jansen

Kunsten 92 – Veenhuizen

vr, 03 jun.

17.00

Boekpresentatie

Boekpresentatie Elly van Pagée – Van hier nu tot hier na

Daan Nijman – Roden

za, 04 jun.

10.30

Open podium

Verhalencafé Ten Post: ”Langs de Fivel” 

Voetpaden Vol Verhalen – Ten Post

13.30

Signeersessie

Vakantiekoffer Tournee Anita Larkens

The Read Shop Van Duinen, Leens – Leens

15.30

Signeersessie

Vakantiekoffer Tournee Anita Larkens

Bruna Winsum – Winsum

zo, 05 jun.

17.00

Open podium

Yoda Schrijverscollectief – Open mic

Yoda – Groningen

do, 09 jun.

12.15

Interview

Naked Lunch: Marijn O’Hanlon + Mustafa Stitou

Forum – Groningen

19.00

Cursus

Kennismakingsles Schrijversvakschool Groningen

Schrijversvakschool Groningen – Groningen

20.30

Voorstelling

De Meindert&Igor&de Jonge Bosschfazant&Kesanova Show

Kroeg van Klaas – Groningen

vr, 10 jun.

13.30

Festival
Language No Problem

Poetry International

Poetry International – Rotterdam

19.00

Interview

Splinter Chabot over ‘Als de hemel genoeg ruimte heeft’

Van der Velde – Groningen

19.30

Interview

Poëzieavond met Ellen Deckwitz en Joost Oomen mmv Willem Goedhart (interviews)

Boomker Boeken – Haren

za, 11 jun.

16.00

Boekpresentatie

Presentatie ‘Goudval’ van Lilian Schneider

Uitgevrij Passage en Boomker Boeken – Haren

zo, 12 jun.

14.00

Cursus

Masterclass met Hanco Kolk

Forum Groningen – Groningen

15.00

Lezing

Graanrepubliek on Tour

Asgard Hotel – Groningen

ma, 13 jun.

20.00

Lezing

Lezing Frans de Waal

Van der Velde & Studium Generale – Groningen

do, 16 jun.

20.00

Cursus

Mijlpalen in de literatuur

Schrijversvakschool Groningen & Forum Groningen – Groningen

vr, 17 jun.

12.15

Interview

Naked lunch met Sabine van den Berg

Forum Groningen – Haren

za, 18 jun.

14.00

Signeersessie

Vakantiekoffer Tournee Anita Larkens

Bruna Zuidlaren – Zuidlaren

do, 23 jun.

15.30

Cursus

Schrijverscafé De Schrijfert in De Wijert

Forum Groningen – Groningen

za, 25 jun.

13.00

Signeersessie

Vakantiekoffer Tournee Anita Larkens

Bruna Haren – Haren

15.00

Signeersessie

Vakantiekoffer Tournee Anita Larkens

Bruna Helperplein, Groningen – Groningen

vr, 01 jul.

19.45

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: Reiziger van het Ruige land – Auke Hulst

Zomerzinnen – Schipborg

20.30

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: De troost van muziek – Erik Harteveld

Zomerzinnen – Schipborg

za, 02 jul.

14.15

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: Sprookjes zijn kapstokjes voor mij – Annet Schaap

Zomerzinnen – Schipborg

16.45

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: Drentse taal als rode draad – Martijje Lubbers

Zomerzinnen – Schipborg

19.45

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: Mariken Heitman

Zomerzinnen – Schipborg

zo, 03 jul.

11.00

Voorstelling

Concert en voordracht Hooglied door Eran Wajsenblum

Synagoge Groningen – Groningen

14.00

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: Thomas Verbogt en Beatrice van der Poel spelen ‘Montere Weemoed deel II’

Zomerzinnen – Schipborg

15.45

Festival

Zomerzinnen op FestiValderAa: Thomas Verbogt en Beatrice van der Poel spelen ‘Montere Weemoed deel II’

Zomerzinnen – Schipborg

wo, 06 jul.

19.30

Voorstelling

Theaterlezing Het verbrande huis door Bodil de la Parra

Bitterzoet Erfgoed & Synagoge Groningen – Groningen

vr, 26 aug.

19.00

Voorstelling

Noorderzon: Peter Buwalda en Peter Middendorp

Noorderzon – Groningen

zo, 04 sep.

14.30

Lezing

Dickenslezing: Ernst E. van der Wall over Dickens en de geneeskunst

Haren

do, 29 sep.

20.15

Voorstelling

Auke Hulst – Reiziger van het Ruige Land

Kielzog – Hoogezand – Sappemeer