Ga naar de inhoud

Over ons

Dit is team NOORDWOORD

Wij zijn allemaal verschillend, maar we hebben één ding gemeen: we houden van literatuur. Het raakt en verrast ons en zet ons aan het denken.

Literatuur werkt zoals een vinger op een beslagen raam: één veeg opent je wereld, toont wat erachter zit; laat soms het lelijke van het leven zien en geeft op andere momenten kleur aan je dagen. Het mooie is dat literatuur niet gebonden is aan een vorm. We houden van boeken, maar we houden ook van mooie installaties, poëziefilms, interactieve games, luisterverhalen, literatuur op het podium, theater.

We hopen ons enthousiasme voor literatuur op zoveel mogelijk andere mensen over te brengen. Dat doen we vanuit Groningen, voor Groningen en Noord-Nederland, maar ook voor de rest van Nederland.

Over ons

Correen Dekker

Directie

c.dekker@noordwoord.nl

Over ons

Mare Kiers

Zakelijke ondersteuning

m.kiers@noordwoord.nl

Over ons

Kim Jelsma

Kantoor en programma

k.jelsma@noordwoord.nl

Over ons

Inge Middel

Productie Dichters in de Prinsentuin

i.middel@noordwoord.nl

Over ons

Rudi Kamminga

Talent en programma

r.kamminga@noordwoord.nl

Over ons

Renee Luth

Advies en verbinding provincie Groningen

r.luth@noordwoord.nl

Over ons

Maarten Praamstra

Webredactie en programma

m.praamstra@noordwoord.nl

Over ons

Fabien van der Ham

Communicatie en marketing

f.vanderham@noordwoord.nl

Dit zijn bijvoorbeeld dingen die we samen organiseren:

Bestuur

  • Madelon de Wilde – voorzitter
  • Doeke Sijens – vice-voorzitter & penningmeester
  • Tieske Slim – secretaris
  • Anneke Attema – lid
  • Margriet van der Waal – lid

Mailadres:  bestuur@noordwoord.nl

Vrijwilligers

We kunnen altijd hulp gebruiken. Meer informatie.

Vacatures

Op het moment hebben wij geen vacatures.

Stage

Denk je dat een stage bij NOORDWOORD voor jouw studie interessant kan zijn? Stuur dan een berichtje naar kantoor@noordwoord.nl met een korte toelichting op je studie en je gewenste leerdoelen.