Ga naar de inhoud

DERDE NACHT VAN DE POEZIE IN EENRUM

Femke de Heer, Lilian Anneloes, Richard Nobbe, Moadab en Joop Nolles & Dorien Vink


Kunst & Vrijheid

Kunst & Vrijheid

Hoofdstraat 11, Eenrum

5,-


vr, 30 jan - 19.30


Kaarten à 5 euro aan de deur, alleen na reserveren via info@kunstenvrijheid.nl

www.kunstenvrijheid.nl

Kunst en Vrijheid presenteert alweer de vierde nacht van de poëzie te Eenrum, dit keer met vier dichters. Femke de Heer was huisdichter van de Rijksuniversiteit Groningen en presenteert in de laatste week van januari haar eerste dichtbundel. Moadab komt uit Winsum maar woonde heel lang in Iran, waar hij enkele romans in het Perzisch publiceerde. Op de poëzienacht in Eenrum treedt hij voor het eerst op met zijn Nederlandstalige gedichten.
De dag voor de poëzienacht van Eenrum hoort Richard Nobbe of hij uitgeroepen wordt tot Stadsdichter van Groningen. Zelfspot is hem als dichter niet vreemd, dus we gaan er van uit dat hij het wordt. Aanstormend talent Lilian Anneloes ontving in 2025 het letterenstipendium van Noordwoord en de gemeente Groningen en is daarom vaak te vinden in de Veenkoloniën.
Hogelandster Joop Nolles maakt als Thin Line Man in new wave gewortelde popmuziek. Samen met zangeres Dorien Fink zorgt hij voor de perfecte muzikale omlijsting van deze nu al legendarische avond.